خانه » بلاگ » دستگاه تمام اتوماتیک زغال فشرده
دستگاه-تمام-اتوماتیک-زغال-فشرده

دستگاه تمام اتوماتیک زغال فشرده

درست شنیدید، ارائه دستگاه تمام اتوماتیک زغال فشرده و راه اندازی خط تولید تمام اتوماتیک واقعی برای اولین بار در ایران توسط شرکت ابر زغال ایرانیان.

حتما تابحال با خط تولید زغال فشرده آشنا شده اید و میدانید که تولید زغال فشرده یکی از کسب و کارهای نوپا و پرسودی هست که چه داخل کشور و چه در خارج بازار فروش بسیار مناسب و همیشگی ای دارد.

دستگاه تمام اتوماتیک زغال فشرده

شرکت ابر زغال ایرانیان با افتخار اولین خط تولید تمام اتوماتیک زغال فشرده را در داخل کشور ارائه میدهد که مزایای بسیار قابل توجهی نسبت به خط تولید معمولی دارد. در این نوع خط تولید زغال فشرده یک دستگاه چندکاره ، جامع و تمام اتوماتیک جایگزین ۶ دستگاه مربوط به سیستم خشک کن در خط تولید قبلی میشود که این دستگاه ها شامل : کوره جهنمی ، مشعل ، سرند ، فن مکنده ، لوله های سینوسی و سیگلون میشوند.
در خط تولید تمام اتوماتیک زغال فشرده جدید تمامی این دستگاه ها حذف میشوند و دیگر نیازی به حضور این دستگاه ها نخواهد بود . درواقع ۱ دستگاه وظیفه ۶ دستگاه مجزا را به صورت تمام اتوماتیک و بدون نیاز به کارگر انجام میدهد.

صحبت های مدیرعامل شرکت ابر زغال ایرانیان رو در ویدیو پایین مشاهده کنید :

 

مزایای دستگاه تمام اتوماتیک زغال فشرده

همانطور که گفتیم استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک در خط تولید زغال فشرده مزایای بسیاری را برای تولیدکننده دارد و روند تولید محصول را به طور کلی تغییر میدهد. وقتی از دستگاه تمام اتوماتیک صحبت میکنیم منظورمان دقیقا اتوماتیک سازی روند تولید زغال فشرده میباشد به طوری که مواد اولیه از یک طرف وارد و از طرفی دیگر محصول نهایی آماده برداشت باشد . تابحال در ایران خط تولیدی مشابه این نوع از دستگاه ها وجود نداشته و شرکت ابر زغال اولین تولیدکننده و پخش کننده این دستگاه میباشد.

همچنین ببینید:  مواد اولیه مورد نیاز تولید زغال فشرده

 

مزایای-دستگاه-تمام-اتوماتیک-زغال

 

از مزایای این دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

کاهش مصرف برق

پس از استفاده از این دستگاه در کارگاه تولیدی زغال فشرده خود شاهد کاهش چشم گیر مصرف برق و هزینه برق مصرفی ماهانه کارگاه خواهید بود که از لحاظ مخارج کارگاه مزیت بزرگی برای تولیدکننده محسوب میشود .

 

کاهش تعداد نیروی کار مورد نیاز

تابحال جهت فعالیت و تولید یک کارگاه زغال فشرده با حجم تولیدی استاندارد ۵۰۰ کیلوگرم در روز به ۳ نفر نیروی کار نیاز داشتیم . اما با به کار آمدن این دستگاه دیگر نیازی به کارگر برای کار در قسمت خشک کن نیست و میتوان کل روند تولید را با دو نفر مدیریت کرد. همانطور که میدانید یکی از هزینه های اصلی برای تولیدکننده تامین حقوق و دستمزد کارگران و کارکنان میباشد. نه تنها در این کسب و کار بلکه در تمامی بیزینس ها و اشکال مختلف کارآفرینی یکی از قسمت های بزرگی از درآمد کل صرف حقوق کارکنان خواهد شد. که با حضور این دستگاه حجم قابل توجهی از این هزینه ها کاهش خواهد یافت.

 

کاهش فضای مورد نیاز

یکی از دغدغه هایی که تولیدکنندگان جدید این حرفه میتوانند داشته باشند تهیه فضای مورد نیاز جهت نصب دستگاه های لازم در خط تولید زغال فشرده میباشد. یکی از تفاوت های مهم این دستگاه با دستگاه های قبلی اندازه و ابعاد مناسب آن میباشد.
شما برای نصب دستگاه های معمول قسمت خشک کن در خط تولید زغال به فضای تقریبی ۴۰ الی ۶۰ متری نیاز داشتید . در صورت استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک زغال فشرده این فضا به ۱۰ متر کاهش پیدا خواهد کرد.

همچنین ببینید:  هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده

 

کاهش-استهلاک-دستگاه-زغال-فشرده

 

کاهش استهلاک و هزینه تعمیرات دستگاه ها

با یک حساب و کتاب ساده متوجه میشویم که هزینه نگهداری از ۶ دستگاه طبیعتا بیشتر از ۱ دستگاه خواهد بود ، درنتیجه انتخاب بهینه تر و منطقی تر انتخاب یک دستگاه تمام اتوماتیک به جای ۶ دستگاه میباشد. دستگاه های قبلی در خط تولید زغال فشرده نیازمند بازبینی و تعمیر دوره ای بودند ، برخی از این دستگاه ها هر ۶ ماه یک بار و برخی هر ۳ ماه باید چک میشدند و تعمیرات لازم روی آنها اعمال میشد . اما دستگاه تمام اتوماتیک زغال فشرده بسیار بادوام تر و بهینه تر طراحی شده است که به طور کلی باعث کاهش هزینه  های استهلاک خواهد شد .

علاوه بر همه این موارد ، آلایندگی و سر و صدای کمتر که در بسیاری مواقع آزاردهنده بود از مزیت های دیگر این نوع دستگاه هستند.

 

سوار بر موج تکنولوژی

با پیشرفت تکنولوژی و بهینه سازی دستگاه تمام اتوماتیک زغال فشرده ، تولید این محصول و فروش آن نسبت به گذشته آسان تر از همیشه شده .

 

تولیدکنندگان قدیمی این حرفه میتوانند جهت مشاوره برای تعویض دستگاه های قبلی خود با دستگاه تمام اتوماتیک ، با کارشناسان ما به صورت رایگان در ارتباط باشند و با به کار گرفتن این دستگاه تولید خودشون رو بیشتر و با دردسر کمتری به سود برسانند.

همچنین تولیدکنندگان جدید متوانند جهت راه اندازی خط تولید زغال فشرده و دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرند.

تلفن : ۳۳۲۶۲۷۴۸-۰۴۵ / ۳۳۲۶۲۷۴۰-۰۴۵
همراه (مدیریت) :۰۹۱۲۴۲۳۵۴۰۱

شرکت ابر زغال ایرانیان

 

 

 

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا