خانه » بلاگ » آموزش صفر تا صد تولید زغال فشرده
صفر تا صد تولید زغال فشرده

آموزش صفر تا صد تولید زغال فشرده

راه اندازی کسب و کار تولید زغال فشرده ( آموزش صفر تا صد زغال فشرده ) که دهه اخیر علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کرده و از استقبال کار آفرینان بسیاری برخوردار گشته است جزو  کسب و کارهای پر سود و زود بازده شناخته می شود. برای استارت این کسب و کار یکسری آموزش هایی هست که حتما باید فرد تولید کننده با آنها آشنایی داشته باشد از قبیل کار با دستگاه ها،شناسایی بازار عرضه و فروش ، شناخت مواد اولیه و چگونگی تشخیص دادن مرغوبیت مواد اولیه که تمام این موارد مستلزم گذراندن دوره های آموزش صفر تا صد تولید زغال فشرده می باشد.

البته به نسبت دیگر مشاغل این شغل نیاز به داشتن مهارت خاصی از قبل نیست اما برای آشنایی و موفقیت در این کسب وکار حتما آموزش دیدن لازم است . مجموعه ابر زغال به این منظور یک دوره  یک ماهه آموزش رایگان با اقامت رایگان را برای مشتریان خود در نظر گرفته تا با خیالی آسوده به بازار کار قدم بگذارید.

چه مواردی را باید برای تولید زغال فرا گرفته شود؟

برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده یکسری اطلاعات پایه و اساسی لازم است تا فرد کارآفرین بتواند توانایی و شرایط و روحیات خود را بسنجد و از تصمیم خود مطئمن شود تا با دیدی باز شروع به کار کند. بعد از کسب اطلاعات پایه از طریق سایت و فضای مجازی تیم ابر زغال ، می توانید با مشاوران تماس حاصل نمایید و برای بازدید از کارگاه هماهنگ شوید تا به صورت میدانی با کسب و کار تولید زغال فشرده آشنا شوید.

 

فرمول زغال فشرده و مواد اولیه

 

آشنایی با فرمول زغال فشرده و مواد اولیه :

در تولید یک محصول مواد اولیه نقش مهمی را ایفا می کنند اگر مواد اولیه یک محصول مرغوب و با کیفیت باشد می توان گفت که تقریبا ۵۰ درصد راه برای تولید با کیفیت طی شده است . اصالت یک محصول از مواد اولیه مصرفی آن نشات می گیرد.

همچنین ببینید:  شرایط راه اندازی خط تولید زغال فشرده

در دوره های آموزشی به طور کامل با فرمول تولید مواد اولیه آشنا خواهید شد . اینکه مواد اولیه اصلی را با چه میزانی با هم مخلوط کنید و درجه رطوبت مواد چه میزانی باشد و … زمان و درجه پخت زغال در چه حد باشد تا محصول با کیفیتی به دست آید.  در دوره آموزشی با تمام روش های بهینه تولید و فاکتورهای شناخت مواد اولیه مرغوب آشنا خواهید شد .

آشنایی با دستگاه ها و کار با آنها :

بعد از شناخت مواد اولیه نوبت به دستگاه ها و طرز کار با آنها می رسد. اینکه هر دستگاهی مختص چه فعالیتی است و طرز استفاده  آن به چه صورت می باشد. و برای استفاده از هر کدام چه مهارت هایی لازم است . لازم به ذکر است که کار با  دستگاه های خط تولید زغال فشرده پیچیده و طاقت فرسا نیست اما در هر صورت به آموزش و آشنایی نیاز می باشد.

متاسفانه برخی  از همکاران هستند که بعد از فروش خط تولید ، تعهدات عقد قرارداد را به پایان می رسانند و خریدار را درابتدای مسیر تنها می گذارند این شرایط علی الخصوص برای افراد تازه کار و بی تجربه اصلا مناسب نیست و می تواند باعث دلسردی و شکست آنها گردد. شرکت ابر زغال در این مورد نیز خدمات یک ماه آموزش رایگان کار با دستگاه ها و راه اندازی رایگان دستگاه ها را برعهده دارد تا خریدار از ابتدای کار با دانش و تجربه کافی وارد بازار کار شود.

نظارت بر روند تولید

قطعا درهر زمینه ای برخی از فوت و  فن ها هستند که به داشتن کیفیت بهتر و تولید محصول مرغوب کمک می کنند . شرکت ابر زغال ایرانیان با یک ماه آموزش رایگان خود و حضور مشتری در فضای کارگاه و برخورد از نزدیک با این حرفه به مرور زمان تجربیات و مهارت های خود را بصورت کاملا رایگان و دلخواه در اختیار خریدار قرار می دهد. دراین صورت و با نظارت در اوایل کار قطعا اشکالات احتمالی رفع خواهند شد و فرد در زمان شروع به کار سریعتر به تولید ایده آل خود خواهد رسید.

همچنین ببینید:  مشکلات تولید زغال فشرده

پروسه تولید زغال شاید پروسه طولانی نباشد اما برای فرد تازه کار حتما چالش بر انگیز خواهد بود . شرکت فروشنده خط تولید باید خود را ملزم به یک سری آموزشات و تعهدات بداند تا فرد خریدار ، با قدرت و اعتماد به نفس وارد بازار کار شود . شرکت ابر زغال با تضمینی که بابت خرید محصول نهایی به مشتریان خود می دهد این اصل را بیان می کند که نیاز مواد اولیه مشتری را از نوع مرغوب مصرفی خود تامین می کند و با آموزشات کامل و بی نقصی که برگزار می کند تولید کننده را به نحو احسنت برای تولید کالای با کیفیت آماده می کند.

ابر زغال تاکنون توانسته در راه اندازی  انواع خط تولید زغال فشرده ، زغال حبه ای ، زغال توپی از رقیبان خود پیشی بگیرد و با تلاش روز افزون تیم خود به رتبه اولین تولید کننده دستگاه تمام اتوماتیک دست یابد .

این افتخار ما است که برای سر بلندی  ایران و ایرانی تلاش می کنیم .

راه های برقراری ارتباط با ما :

صفحه اینستا abarzoghalco@

شماره تماس

۰۴۵۳۳۲۵۱۹۸۶ – ۰۴۵۳۳۲۵۱۹۸۷

۰۹۱۲۳۶۴۳۲۰۷

۰۹۱۲۴۲۳۵۴۰۱

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا