خانه » بلاگ » مالباختگان تولید زغال فشرده
مالباختگان زغال فشرده

مالباختگان تولید زغال فشرده

تا به اینجا از مزایا و شرایط راه اندازی خط تولید زغال فشرده صحبت کردیم حال نوبت به بررسی شرایط آن می رسد تا بتوانیم از بروز مالباختگان تولید زغال فشرده پیشگیری کنیم !

هدف از نگارش این مقاله این است که  نکاتی را که باعث ورشکستگی یک کارآفرین در زمینه تولید زغال می شود بررسی کنیم . قبل ازهر چیزی باید برای شروع این حرفه مواردی را مورد ارزیابی قرار دهیم تا از داشتن شرایط آن مطمئن شویم

چه کسانی در تولید زغال فشرده ورشکست می شوند؟

روحیه ریسک پذیری و کارگروهی و صبوری 

در زمان راه اندازی خط تولید زغال فشرده قطعا با افرادی سر و کار خواهید داشت که به نوعی به زنجیره کسب و کار شما متصل هستند بنابراین داشتن روحیه اجتماعی بسیار مهم است . صبوری و عدم عجله در قدم اول این شغل جای خود را دارد زیرا برای کسی که به عنوان تازه کار وارد این حرفه می شود حتما یک سری مسائل و چالش ها از قبیل پیدا کردن بازار عرضه ، چگونگی تولید محصول با کیفیت و میزان مواد اولیه باید حل و فصل شود تا به فرمول دلخواه برسد . تیم ابرزغال با یک ماه آموزش رایگان خود و پشتیبانی صفر تا صد تولید زغال این مشکل را برای مشتریان خود حل کرده است .

سوله

شاید اولین قدم جدی در راه اندازی خط تولید زغال فشرده مهیا کردن سوله یا کارگاه با متراژ مناسب باشد. برای این منظور باید سوله  خارج از بافت شهری باشد تا  آلایندگی  و سر و صدای حاصل ازفعالیت کارگاه  باعث ایجاد مزاحمت و اذیت و آزار برای دیگران نشود.

زیر ساخت های حمل و نقل

در زمان تهیه سوله حتما به زیر ساخت های مربوط به حمل و نقل توجه کامل نمایید زیرا از ابتدای ورود مواد اولیه به کارگاه تا مرحله خروج محصول نهایی باید مسیر همواری برای ورود و خروج وسایل نقلیه (نیسان یا خاور) فراهم باشد.

سوله دارای گاز باشد

اطمینان حاصل نمایید که سوله مجهز به گاز فشار قوی صنعتی باشد زیرا در خط تولید مشعل های گازی استفاده می شوند که برای تولید زغال مرغوب باید قدرت بالایی داشته باشند و اگر با قدرت پایینی حررات دهی انجام شود قطعا زغال ها از کیفیت مناسبی برخوردار نخواهند بود.

سوله دارای برق مناسب باشد

از بابت برق مطمئن شوید که سوله شما دارای برق ۳ فاز با حداقل ۳۲ آمپر باشد. زیرا اگر قدرت برق پایین باشد توانایی تامین انرژی همه دستگاه ها را نخواهد داشت و احتمال خاموشی برای دستگاه ها وجود دارد که به آسیب دستگاه ها و افت کیفیت محصول کارگاه منجر خواهد شد.

متراژ سوله مناسب باشد

سوله موردنظر حتما دارای متراژ مناسب حداقل ۱۸۰- ۲۰۰ متر مربع به صورت مسقف باشد تا دستگاه ها و ماشین آلات از گزند عوامل طبیعی همچون باد و باران در امان باشند و هم فضای کافی برای دپو و انبار مواداولیه دردسترس باشد.

ارتفاع مناسب سوله

اگر سوله دارای سقف کوتاهی باشد قطعا برخی از دستگاه ها و اجزای مربوط به آنها در زمان قرار گیری با مشکل روبرو خواهند شد ، وسیله نقلیه به راحتی نمی تواند وارد محیط کارگاه شود که این نیز باعث بروز مشکلات می شود.

این موارد ذکر شده تقریبا مهمترین مراحل برای شروع کسب و کار تولید زغال می باشد که در ابتدای کار باید به حل و فصل آنها پرداخت بعد از این مراحل نوبت به تهیه دستگاه ها و دیگر موارد می رسد. در ابتدای شروع این حرفه نباید به صورت اجمالی به سخنان هرکسی اطمینان کرد حتما قبل از ورود به بازار زغال با مشاوران ابر زغال ایرانیان  تماس بگیرید تا به تمام سوالات شما از صفر تا صد در مورد تولید زغال پاسخ صحیح داده شود.

 

عدم آموزش صحیح

 

ورشکستگی به علت عدم آموزش

اکثر مالباختگان تولید زغال فشرده، افرادی هستند که بدون  هیچ تحقیق و بررسی فقط با تکیه به برخی اخبار و تبلیغات وارد این صنعت شده اند و در طی مسیر تولید خواستند که به سرعت به تولید انبوه برسند که باعث می شود حتی از میزان تولید استاندارد خود نیز سودی عایدشان نشود و جز هزینه های استهلاک و مواد اولیه چیزی دستگیرشان نگردد ابر زغال با قرار دادن گزینه بازدید از کارگاه و قرار گرفتن در محیط کار به صورت جدی این فرصت را آفریده تا کارآفرین با دیدی باز قدم در این راه بگذارد.

تا جایی که بخش وسیعی از تحقیقات نشان میدهند اکثر شکست خوردگان در این مسیر افرادی بودند که بدون آموزش و کسب تجربه وارد این حرفه شده اند که ابرزغال یک ماه آموزش رایگان  با اقامت رایگان  رادر نظر گرفته تا بطور جدی فرد مشتاق در طی یک ماه آموزش کافی را فرا بگیرد.

مورد بعدی آشنا نبودن با چگونگی تهیه مواد اولیه و عرضه محصول نهایی خود به دست مصرف کنندگان بوده که طی تماس هایی که با شرکت شده این مورد جزو دغدغه جدی تولید کنندگان بوده ، ابر زغال با تامین رایگان مواد اولیه و خرید تضمینی محصول به قیمت روز در این مورد نیز مشتریان خود را آسوده خاطر کرده است.

علم و دانش در کنار علاقه و اشتیاق میتوانند ترکیب فوق العاده ای برای استارت یک کسب و کار باشند اما قرار گیری تجربه و مشاوره این ترکیب فوق العاده را به یک اصل مهم و مطمن تبدیل میکند تا قدم های با صلابت و محکم برداشته شود برای بهترین مشاوره ها و رسیدن به پاسخ هرسوال خود از صفر تا صد تولید زغال روی گزینه مشاوره و پشتیبانی ۲۴ ساعته ابر زغال حساب کنید.

نه تنها در حوزه تولید زغال ، بلکه در هر کسب و کار دیگری وقت گذاشتن بر روی تحقیق و بررسی میتواند بسیار یاری رسان باشد. مجموعه ما تمام تلاش خود را میکند تا مشتریان ابر زغال به جای اینکه به مالباختگان تولید زغال فشرده تبدیل شوند جزیی از صادر کنندگان زغال فشرده باشند و خود نیز دیگران را به این حرفه تشویق کنند.

شرکت ابر زغال باداشتن بیش از ده سال سابقه در امر تولید و راه اندازی انواع خط تولید زغال فشرده ، خط تولید زغال چینی ، خط تولید زغال حبه ای و توپی با مشاوران و گروه پشتیبانی مجرب خود به صورت ۲۴ ساعته در کنار شما علاقه مندان به این صنعت بوده و است و پاسخگوی تمامی سوالات شما مربوط به زغال فشرده و راه اندازی خط تولید آن می باشد.

برای دریافت مشاوره از طریق وبسایت شرکت ، صفحه مجازی و خطوط تلفن میتوانید اقدام نمایید.

 

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا